Post

10 NARZĘDZI NIEZBĘDNYCH W PRZYDOMOWYM GARAŻU LUB WARSZTACIE

Wybór odpowiednich narzędzi do umieszczenia w garażu domowym lub warsztacie może być kłopotliwy, ale nie po przeczytaniu tego do końca. Wybory, które zrobiliśmy dla Ciebie są zarówno przydatne i wspólne, więc można mieć maksymalną wszechstronność przy minimalnym wysiłku i narzędzi. Oto nasza lista dziesięciu niezbędnych do szopy.

 

Power Drill
Wiertarka elektryczna w zasadzie służy wszystkim celom bez konieczności sięgania po zbyt wiele narzędzi. Jest to niezawodny element do posiadania w domu z doskonałych rozwiązań, aby przyspieszyć swoją pracę. To zajmie sekundy, aby młotek te śruby do domu i mniej czasu, aby wywiercić ten otwór.

Utility Knife

Noże przydają się z wielu powodów (mówimy tylko o warsztacie, nic poza) i noże użytkowe z chowanymi ostrzami pasują do celu bardzo dobrze. Wszystko, co trzeba zrobić, jeśli ostrze idzie tępy jest wymiana go.

Śrubokręt
Śrubokręt jest czymś, co powinno się tam znaleźć. Jeśli jeszcze go nie masz, zdobądź go natychmiast, ponieważ jest to zbawiciel robotnika. Jednakże, nawet jeśli jesteś w posiadaniu śrubokrętu, upewnij się, że spełnia on nowoczesne standardy i uaktualnij go tak bardzo, jak to możliwe. Śrubokręty przydają się przez większość czasu.

Młotek
Młotek wbija gwoździe do domu. Młotki występują w kilku odmianach i musisz wybrać ten, który spełnia wszystkie Twoje wymagania. Wiele z nich ma dwie tępe strony, podczas gdy inne mają widelec na awersie, aby wyrwać gwoździe wbite w drewno lub w ścianę.

Okulary ochronne
Te również będą Ci potrzebne. Okulary ochronne muszą być noszone przez wszystkich w warsztacie, niezależnie od tego, czy pracują, czy nie. W ten sposób ochronisz swoje cenne oczy przed ewentualnymi latającymi drzazgami z drewna lub błyskiem silnego światła z przecinarki. Tak czy inaczej, jest to obszar, w którym należy zachować bezpieczeństwo.

Szczypce
Szczypce przydają się z wielu powodów. Od prac w drewnie po konserwację samochodu, będziesz potrzebował tego narzędzia, aby pomóc sobie w krytycznych momentach. Domyślamy się, że masz już jeden z nich. Jeśli nie, po prostu sprawdź niektóre z tych narzędzi oferowanych na Straight Kerfs.

Taśma miernicza
Taśmy miernicze to miłe i przenośne rzeczy. Nie zajmą zbyt wiele miejsca w warsztacie, ale pozwolą Ci dokładnie zmierzyć wszystko, co chcesz. Są uniwersalne i mogą być używane na powierzchni, którą lubisz, więc to jest dobry pomysł, aby uzyskać jeden. Jeśli posiadasz zwykły długi sznur miar, polecamy Ci upgrade do bardziej wyrafinowanej, nowoczesnej wersji.

Rękawiczki
Rękawiczki to nie tylko pomoc w pracy w chłodne dni. Służą one do wielu celów - mówimy tu o rękawicach użytkowych. Od ochrony palców przed ostrymi nożami i piłami do ochrony skóry wokół rąk przed małymi błyskami ognia z elektrycznej przecinarki, następnym razem, gdy będziesz w sklepie, kup rękawice.

Zestaw kluczy nasadowych
Zestawy kluczy nasadowych bardzo ułatwiają pracę. Dzięki nim możesz zdjąć nakrętki i śruby bardzo szybko i przy minimalnym wysiłku. Kiedy chcesz skończyć pracę i złapać trochę telewizji, to jest dokładnie to, czego potrzebujesz, aby przyspieszyć ćwiczenie. Są one łatwo dostępne i mogą być używane przez dość długi czas.

Stud Finder
Dalsze przyspieszenie pracy, stud finder zlokalizowane metalowe igły i nakrętki w ścianie. Jest to szczególnie przydatne dla ludzi remontujących swoje domy, ale nawet jeśli nie jesteś, nie ma nic złego w utrzymaniu tego jednego schowany do nagłego użycia.

Warsztat to ważne miejsce. Tutaj można wykonać drobne prace domowe bez konieczności korzystania z usług profesjonalisty, co pozwala zaoszczędzić czas i koszty. Dbanie o wyposażenie warsztatu w najbardziej przydatne przedmioty powinno być osobistym obowiązkiem, który należy wypełniać od czasu do czasu. Miej w szopie to, co najlepsze, a uzyskasz najbardziej obiecujące wyniki.